eurovisionclubukraine.com
eurovisionclubukraine.com

31 жовтня 2015 року вже увосьме пройшов концерт „Eurovision Gala Night Luxemburg“ у маленькому містечку Mondorf-les-Bains, розташованому біля французького кордону у приміщенні готелю „Casino 2000“. У п’ятницю, напередодні концерту, відбулася так звана „Welcome party“. Головним організатором цього дійства є офіційний фан-клуб Євробачення на території Великого Герцогства Люксембург - OGAE Luxembourg. На Welcome Party були присутні фанати та просто прихильники Євробачення. Спочатку була вечеря, а пізніше - вечірка , де звучали пісні Євробачення минулих років. По дорозі від ресторану до диско-клубу місцевий гід показав нам, де проводився Пісенний Конкурс Євробачення 1973 та 1984 років.
Як відомо, Люксембург був завжди успішним на Пісенному Конкурсі Євробачення. Люксембург перемагав аж 5 разів. З 1993 року Люксембург більше не бере участі в цьому пісенному конкурсі. Телеканал „RTL“ аргументує це рішення тим, що телеканал не має достатньо коштів . 

 

 Слід зазначити, що не тільки прихильники Євробачення були на „Welcome Party“ , а й зірки Євробачення. В ресторані  та на танцполі разом з єврофанами були: Nadine Beiler (Austria 2011) та гурт „Sestre“ (Slovenia 2002). Це був вдалий вступ до самого Гала-концерту.  


eurovisionclubukraine.com
eurovisionclubukraine.comВ цьому році виступали 7 учасників Євробачення з різних країн: Baccara (Luxembourg 1978); Andras Kallay-Saunders (Hungary 2014); Nadine Beiler ( Austria 2011); Sestre (Slovenia 2002); Gigliola Cinquetti (Italy 1964, 1974); Sinplus (Switzerland 2012) ,а також  неперевершена королева українського Євробачення - Ruslana (Ukraine 2004). В першій частині Гала-концерту відбувся конкурс вокалістів, в якому взяли участь 16 країн.

eurovisionclubukraine.com
eurovisionclubukraine.com

 

 

 

„Baccara“ - не тільки один із найпопулярніших дуетів сімдесятих і вісімдесятих років ХХ ст., але й учасники Пісенного Конкурсу Євробачення. 

eurovisionclubukraine.com
eurovisionclubukraine.com

 

 

 

Andras Kallay-Saunders представляв Угорщину на Пісенному Конкурсі Євробачення - 2014 з піснею „Running“ . Тоді це був один з найкращих результатів Угорщини на Євробаченні. Прямо зі сцени Андраш заявив, що він має бажання повернутися на сцену Євробачення в 2016 році. Саме в 2016 році він подасть заявку на участь у відборі. Звісно ж, це була прекрасна новина для єврофанів! Можливо, саме Андраш представить Угорщину на Євробаченні 2016. Окрім свого єврохіта „Running“, Андраш заспівав ще пісню „Juliet“. Пізніше він з радістю заспівав на Афтерпарті та та зписав відеозвернення до нашого клубу. 

 

Andras speaks to Ukraine - https://www.youtube.com/watch?v=lCUjLVX4Wr0

eurovisionclubukraine.com
eurovisionclubukraine.com

Nadine Beiler представляла Австрію з піснею „The secret is love“ на Пісенному Конкурсі Євробачення 2011 в Дюсельдорфі. Вона дуже життєрадісна. Під час нашого з нею спілкування вона сміялася і розповідала різні австрійські жарти. Надін теж не проти взяти участь в Євробаченні у найближчому майбутньому. Про життя Надін після Євробачення та її плани на майбутнє вона розповість вам у ексклюзивному інтерв’ю. 

Вона розповідала нам про зірок українського Євробачення. Зокрема про Міку Ньютон, яка була її найкращою подругою і з якою вони не раз зустрічалися у Відні. Руслану вона не знала по імені, але вона побачила її в Люксембурзі на сцені вперше. 

 

Nadine Beiler speaks to OGAE Ukraine - https://www.youtube.com/watch?v=AOLMGQEbAnQ

eurovisionclubukraine.com
eurovisionclubukraine.com

 

 

Дует „Sinplus“ представляв Швейцарію на Євробаченні 2012 в Баку. На жаль, їм не вдалось пробитись до фіналу. Але вони продовжували інтенсивно працювати і в минулому році отримали премію „MTV“ за найкращу швейцарську пісню. Вони співають переважно італійською. Своєю „Unbreakable“ вони просто запалили люксембургзьку публіку.


Джерело: Sestre
Джерело: Sestre

 

 

 

Абсолютним вибухом для всіх був виступ тріо стюардес „Sestre“ зі Словенії. Тоді в далекому 2002 році вони представляли свою країну з піснею „Samo ljubezen“. Тріо стюардес  - це троє переодягнених чоловіків. На Гала-Концерті, окрім своєї конкурсної пісні, вони заспівали попурі з різних пісень Євробачення та пісню "Molitva“ (Serbia 2007). Єврофани не втрималися і стали танцювати і співати разом з ними  прямо в концертному залі.13 листопада вони виступлять на вечірці наших друзів із OGAE United Kingdom. 

www.eurovisionclubukraine.com
www.eurovisionclubukraine.com

 

 

Gigliola Cinquetti - перша переможниця Євробачення від Італії в 1964 році. Також вона була другою після легендарної АББА в 1974 році. Gigliola заспівала 3 пісні та переможну „Non ho l’eta“. Єврофани були засмучені, що вони не змогли почути прекрасну італійську балладу „Si“ в її виконанні.

www.eurovisionclubukraine.com
www.eurovisionclubukraine.com

Але найбільше драйву, емоцій та запалу було під час виступу української переможниці Євробачення 2004 року -  Руслани! Без перебільшення, вона просто підняла та запалила зал. Перед виступом Руслана зустрілася з українською діаспорою у Великому Герцогстві Люксембург. Розмова була зовсім не про Євробачення, а про політичні та соціальні проблеми України. Спочатку Руслана розповідала про свою громадсько-політичну діяльність, а пізніше українці мали змогу поставити їй свої запитання. Руслана подорожує з країни в країну, зустрічаючись з українцями по всьому світу. 

www.eurovisionclubukraine.com
www.eurovisionclubukraine.com

 

 

Після зустрічі ми взяли в неї інтерв’ю. За цю можливість ми  вдячні її менеджменту! Руслана виконала 5 пісень на Гала-Концерті в Люксембурзі. Після виступу вона вийшла до прихильників та поспілкувалася з ними. 

Eric Le Man and Ruslana (Photo by Dewayne Barkley)
Eric Le Man and Ruslana (Photo by Dewayne Barkley)

Після концерту була організована „Afterparty“, на якій виступили Sinplus, Sestre, Andras та Nadine. Президент ОГАЄ Люксембург та ведучий концерту Eric Le Man поділився з нами, чому саме Руслану він запросив в цьому році на Гала-Концерт. Йому завжди хотілося побачити Руслану в Люксембурзі, але саме в цьому році йому це вдалося. А ще він розповів, що в 2005 році він побував в Києві на Євробаченні і йому дуже сподобалась українська гостинність та дружелюбна атмосфера. 


Ми надзвичайно вдячні за такі слова організаторам. Ми сподіваємось, що Україна буде і в подальшому брати участь у Гала-Концертах в Люксембурзі. 

Офіційний сайт Гала-концерту (official web site - Eurovision Gala Night): http://galanight.net/internet/index.php?resolution=1279


Photo by Dewayne Barkley
Photo by Dewayne Barkley

Головні тези з інтерв’ю Руслани:

- Руслана не пожалкувала, що взяла участь у Пісенному Конкурсі Євробачення.


- Євробачення відкрило нові шляхи для української музики та шоу-бізу, але українці сказали, що тепер ми можемо більше, ніж ми могли раніше.

- В житті головне залишатися таким, яким ти є, співати те, що ти хочеш і робити ту музику, яка тобі по душі. Тому Руслана дуже рада, що вона взяла участь в Євробаченні, принесла перемогу та хороший імідж Україні.

- Якщо Руслана помітить, що її участь на Євробачення зможе дати якийсь поштовх в музиці, вона представить Україну ще раз, але не заради перемоги, а заради нових змін для України.  

 

 - Руслана зізнається, що вона дійсно сумує за драйвом Євробачення та цією атмосферою, тому, можливо ми побачимо Руслану під українським прапором ще раз.

- Руслана осуджує рішення НТКУ про те, що телеканал відмовився від участі на ПКЄ-2015. Вона вважає, що це важливий конкурс для іміджу України. 

 

- Якщо тепер НТКУ відмовиться від участі в конкурсі, то Руслана буде протестувати проти цього рішення.

- Руслана працює над новим музичним проектом. Він планується в rock-wild стилі. В ньому буде не тільки все те, що Руслана з друзями пережили на Майдані, але й різні традиції Карпат. 

English/ WIWIBLOGGS.COM

In music and in life, Ukraine’s Ruslana always takes centre stage. After winning Eurovision 2004 with her ethno-dance number “Wild Dances”, she emerged as a leading figure in Ukraine’s Orange Revolution. In 2012, she launched the human rights campaign “Don’t Keep Silent” to challenge Ukraine’s (highly arbitrary) judicial system. And during the early days of the Euromaidan protests in 2013, she sat with protestors for up to ten hours a night. America’s First Lady Michelle Obama later honoured her with a prestigious “Woman of Courage” Award. And to think: it all started with Ruslana working it in a loin cloth at Eurovision.

Our partners at OGAE Ukraine love their country’s biggest Eurovision legend, so when they bumped into her at the recent Eurovision Gala Night in Luxembourgthey just had to cozy up for an interview. Among other things, she says she’s been in the recording studio for four months working on a new album, which will drop in February or March of 2016. It will be “wild and rock”, and once again make Carpathian traditions sound modern and alive. Power, politics, pop — you can read highlights of the chat below.

She has no regrets about Eurovision.

If I regret anything about it, no one will ever know. It was a huge and exhausting moment, which always happens to normal people when they feel a critical burden. But I never keep this idea in my head longer than a few seconds. Eurovision altered the whole course, not only of my life, but also of the development of modern Ukrainian music. We musicians started to demonstrate and develop our own authentic and exotic music. That’s now being implemented in modern music trends globally. It was a breakthrough for everyone. 

On staying true to herself:
People are always happy when they’ve opened new doors. You understand that “You can do it” and that is probably the most important thing that Eurovision did for me. It’s then that Ukraine said, “We can now do more than we could do before.” Every victory brings such feelings. But you know: victory is very difficult to fight for. And it’s not just that you want to stay at the top. We have never run just for success — even at Eurovision. Our most important goal was to protect ourselves, to remain ourselves, and in today’s world it is very difficult. There are always so many temptations, especially when producers tell you that you should do a song just primarily so you can get in the charts. We said no, we want to make music. We want to be true to ourselves, we want to do as we feel. We do not want to lie to the audience. We want people to feel our true energy — the energy that we store in ourselves, born in Ukraine, in the Carpathians.

About Carpathian culture:
We want to give it to the world, because Carpathian culture is one of the oldest in the world. No one has studied it thoroughly, but I am sure that UNESCO would have great interest if it would search in more depth what is preserved in the Carpathians. The secret rhythms, the secret tunes, the unique dances…these wild dances actually come from the Carpathian Mountains. These are people who simply were not afraid at all — they have this positive energy in their hearts. In today’s world it’s so hard — people want to have things through artificial simulation, while we like it naturally. We still think people carry natural, real positivity. This appeal to “go wild” does not mean that you should just be crazy. “Be wild” means to stay true to you. It was most important to us!

Why her Eurovision win was significant for Ukraine:
I am very glad that we took part in the Eurovision Song Contest, won and created a good image for Ukraine, and made it possible for social processes in Ukraine to develop when Ukraine experienced its independence. Rising cultural projects motivate the country. Sometimes it opens up many prospects.

On Ukraine’s recent struggles:
For Ukraine, integration means saving the values that we already know. In each of the events that happened during Maidan [on Independence Square] and elsewhere, Ukraine has defended its own independence. This is the only thing that was important: to preserve the country. We didn’t want to stretch our borders, even with the tragedies that happened for us in the Crimea and Donbass. I remember the concerts I gave in Crimea and in Donetsk. Their black technology did not work in Ukraine. All people have the power, through culture and music, through simple things. It is stronger than money, stronger than political manipulation. People have proved that we are stronger than corruption. 

On singing for Ukraine at Eurovision again in the future:
You know, I’ve often thought that I miss the energy and atmosphere of Eurovision. If fate put before me the choice, and I could see the opportunity to take part and take me and my country to a new level, then I would do it! I do not want to try to win again. I do not want to just try for such a success — it is not a motivation I have. We must understand that with our actions we are pushing for a better world in the future. If I feel that it would make a new push for Ukraine to contemporary music….then yes, I would do it!

More on : http://wiwibloggs.com/2015/11/06/ruslana-interview-luxembourg-eurovision-gala/106345/

 

Руслана на зустріччі з діаспорою / www.eurovisionclubukraine.com
Руслана на зустріччі з діаспорою / www.eurovisionclubukraine.com

Deutsch für EUROVISION.DE 

Ruslana: "Die Ukraine gehört zur Eurovisionsfamilie" 

Ruslana gehört seit ihrem Sieg 2004 in Istanbul zu den ganz großen ESC-Stars. Die Ukrainerin ist nicht nur Musikerin, sondern auch politische Aktivistin und war beim Kampf für Demokratie auf dem Maidan in Kiew ganz vorn mit dabei. Jetzt war Ruslana in Luxemburg auf einer Gala des luxemburgischen ESC-Fanclubs zu Gast. Paul Hrosul, Präsident des ukrainischen ESC-Fanclubs, nutzte die Gelegenheit, am Rande der Veranstaltung mit der Ukrainerin über den ESC zu sprechen. Hrosul lebt in Bonn, spricht also fließend Deutsch, und hat das auf Ukrainisch geführte Interview für uns übersetzt.

Ruslana, haben Sie es jemals bedauert, am ESC teilgenommen zu haben?

Ruslana: Wenn ja, wird es keiner je erfahren. Vor elf Jahren in Istanbul gab es starke Momente von Müdigkeit, aber ich glaube, das ist normal für Menschen, die überlastet sind. In Wahrheit habe ich aber nie darüber nachgedacht.

Dabei sah es so kraftvoll aus, wie Sie Ihren Song "Wild Dances" präsentierten - und gar nicht müde.

Ruslana: Man muss sehr schwer kämpfen, um zu gewinnen. Aber wir sind nicht angetreten, um zu gewinnen, sondern um unsere Musik zu Gehör zu bringen, überall in Europa. Manche haben vorher gemeint, wir sollten etwas singen, was garantiert in die Charts kommt. Wir haben jedoch gesagt: nein! Wir wollen so bleiben, wie wir sind. Bloß nicht lügen. Die Energie aus den Bergen der Karpaten, da kommen die "Wild Dances" her, die wollten wir zeigen.

Hat der ESC Sie verändert?

Ruslana: Mich bestimmt auch, klar, aber vor allem hat es die Musiker in meinem Land verändert. Sie haben durch mich gesehen, dass Europa ihnen neue Perspektiven bietet, dass man ihnen zuhört. Es war jedenfalls ein Durchbruch für unsere Musik. Die Türen waren plötzlich offen.

Würden Sie noch einmal bei einem ESC antreten?

Ruslana: Ich habe viel darüber nachgedacht. Ja, mir fehlt wirklich dieser "drive", diese Eurovisionsatmosphäre. Wenn das Schicksal es will, würde ich es nochmal machen. Wenn ich das Gefühl bekomme, dass ich wieder einen Anstoß für ukrainische Musik und die Ukraine selbst sein könnte, würde ich es tun.

Voriges Jahr erklärte der ukrainische Sender NTKU, erstmals seit 2003, nicht beim ESC mitzumachen. Waren Sie mit dieser Entscheidung einverstanden?

Ruslana: Es war eine falsche Entscheidung, die die Politiker trafen. Immer, wenn die Politiker etwas über Kultur und Musik entscheiden, geht etwas schief. Sie haben nicht mit einfachen Menschen darüber gesprochen und nachgefragt, die haben einfach gesagt, dass der Sender die Entscheidung aus finanziellen Gründen getroffen hat. Aber der ESC ist kein Projekt wie ein Film, den man stoppt - und dann später weiterdreht. Man hätte den ESC mit Hilfe von Sponsoren bezahlen können.

Von Ihnen war aber kein Protest zu hören.

Ruslana: Ich war in der Zeit sehr müde, deshalb hat man hierzu von mir nichts gehört. Ich war in Donezk und habe den Menschen dort vor Ort geholfen. Aber ich will, dass sich die Europäer auf die Ukraine beim ESC verlassen können - nicht nur, weil das Lied gut ist, sondern weil die Ukraine zur Eurovisionsfamilie gehört.

Wie sehen Ihre persönlichen Pläne aus? Ist ein neues Album geplant?

Ruslana: Es gibt zwei Arten von Musikern: Die einen haben für das Kind schon einen Namen, ehe es geboren wurde und sprechen darüber - und die anderen kaufen noch keine Klamotten für das Kind, das ja noch gar nicht zur Welt gekommen ist. Ich gehöre zur zweiten Art. So schütze ich mein Kind, damit es in Ruhe ans Licht treten kann. Aber ja, wir arbeiten an einem Projekt, es wird alles zusammenbringen, was wir auf dem Maidan erlebt haben - mit viel Kultur der Karpaten.


Besten Dank für Unterstützung und Hilfe - Jan Feddersen (Eurovision.de, експерт в області Євробачення)! 


Mehr unter Link: http://www.eurovision.de/news/Interview-mit-ESC-Siegerin-2004,ruslana152.html