Jamala in Amsterdam (Eurovision in Concert)

Восьмий промо концерт "Євробачення в Концерті", який тепер щорічно проводиться в Амстердамі, був в цьому році за участю і нашої України. 
Після перемоги на національному відборі, Джамала, виграла золотий квиток до Стокгольму. 

Нажаль, у Джамали було мало часу на екскрсії по Амстердаму, Північної та Південної Голандії, проте, наша делегація проробила безліч роботи і Джамала дала безліч інтерв'ю світовій пресі. Не буду скривати, що до нашої Джамали черга для того, щоб взяти інтерв'ю була одна з найбільших (разом з представником Нідерландів, адже, концерт проводиться в Амстердамі, та "горячим" фаворитом букмекерів - Аміром). Це був перший та останній промо концерт для Джамали перед Євробаченням. По переду безліч роботи для Джамали та нашої української делегації. 

Тож, побажаємо Джамалі та її команді УСПІХІВ!

У ексклюзивному інтерв'ю Джамала поділилась з нами, що саме відомий український дизайнер Фролов підготував вбрання для нашої Джамали. 
Джамала вважає, що цього року досить сильні виконавці та конкуренти. 

Після концерту, фани, журналісти, експерти, ділилися своїми враженнями про концерт. Ніхто не очікував такого сильного та емоційного виступу нашої талановитої співачки. Експерти стали ставити ставки на ТОП 5 фіналу. 

 

 

 

 

 

Автор: Павло Гросул