Білорусь 2016. Фінал.

Доброго вечора, шановні друзі. Сайт eurovisionclubukraine.com запрошує вас на онлайн-трансляцію фіналу національного відбору Білорусі на Євробачення 2016, що пройде в травні у Стокгольмі. Для вас сьогоднішній блог вестиму я, координатор з питань членства та зв’язків з громадськістю OGAE Ukraine, Любомир Сірський.

 

Сьогодні за перемогу боротимуться 10 конкурсантів, серед яких як маститі виконавці, що штурмують відбір не перший рік, так і новачки, що пройшли жорсткий відбір експертного журі на чолі з Олександро Тихановичем. Це Олексій Гросс, Саша Захарик, Валерія Садовська, гурт «Радиоволна», дует «The EM», дует «NAVI», Олександр Іванов (Ivan), Анастасія Малашкевич, Кирило Єрмаков та гурт «NAPOLI»!

На сцені з’являються ведучі сьогоднішнього вечора – співак та композитор Юрій Ващук, він же ТЕО (представник Білорусі на Євробаченні 2014 у Копенгагені), та співачка Ольга Рижикова. До речі, поговорюють, що сьогодні ця парочка підготувала для нас сюрприз. Який? Дізнаєтесь пізніше.

А ось і сюрприз! Юрій та Ольга презентують свою нову пісню!

А зараз про правила відбору. Вибирати переможця будуть виключно телеглядачі. Це можна шляхом телефонних дзвінків на спеціальний номер з кодом учасника або SMS-повідомлень із кодом учасника на короткий номер. Лінії для голосування відкриються після виступу останнього учасника та будуть відкритими протягом 30 хвилин. 

Ну що ж, можемо починати!

Першим на сцену виходить Олексій Гросс! Він вже не вперше штурмує національний відбір, це вже його третій виступ! Його пісня "Flame" була написана спеціально для Євробачення. Він вважає, що буде цього року першим і може й тому йому випав перший номер! Хм. подивимось ;) Як на мене, то виступ вийшов досить непоганим. Шанси є!

Наступною виступить Саша Захарик! Вона вже виступала на сцені відбору в якості гурту Apple Tea, але тоді їм не вдалося перемогти. Можливо, цього разу їй пощастить. На сцені Саша виконує пісню "Glory Night", яку написала разом з Марією Кірдун. Мотив милий, але не впевнений, що Європа зможе це оцінити :(

Третьою на сцену виходить Валерія Садовська. Це фіналістка українського "Голосу країни". До конкурсу її готував її наставник Олександр Пономарьов. Її пісня "Not Alone" є композиторським дебютом Валерії. Можливо, дебют видасться тріумфальним.

На сцені Валерія почувається досить впевнено. Незважаючи на невеличке хвилювання, вона змогла досить добре проспівати всю композицію, яку ми зараз чуємо у оновленому форматі. Шанси досить хороші.

А зараз ми перервемось на коротеньку рекламну паузу. Залишайтесь з нами!

Четвертими на сцену виходять хлопці з гурту «Радиоволна»! На відборі вони є новачками, але при цьому показують себе впевненими на всі сто! У фіналі вони виконують пісню власного авторства «Radiowave».

Досить непоганий виступ, молодці :) 

П’ятими виступить дует «The EM»: Єгор і Майкл! Вони також є дебютантами на відборі, але при цьому відомі як сольні виконавці. Пісню «Turn Around» написали їхній продюсер Максим Алєйніков та композитор Олександр Яцевич.

Вокал у хлопців досить хороший, цікава сценографія, цікаві гармонічні ходи, але їх Європа, на мою думку, на жаль, не оцінить.

Шостими на сцені з’явиться гурт «NAVI». Артем Лук’яненко і Ксенія Жук – ось і весь гурт. Вони єдині, хто виконуватимуть пісню білоруською мовою! «Гэта зямля» - саме так називається пісня цього колоритного дуету!

 

Дуже класний виступ, щирий, енергія ллється через край! Вони мусять перемогти!

Тим часом, ведучі нагадують про подарунок для всіх учасників фіналу - це ротація п'ять разів на день на радіостанції "Радіус ФМ"!!!

Сьомим на сцену Єврофесту виходить Олександр Іванов, що виступає під псевдонімом IVAN! Уродженець Гомеля, випускник російського шоу "Главная сцена", підопічний російського продюсера Віктора Дробиша (він возив на Євробачення у 2012 році Бурановських Бабушок), виконає пісню авторства Дробиша "Help You Fly"!

На сцені тримається більш, ніж впевнено, вокал бездоганний, і знову енергетичний виступ. Ще один претендент на перемогу!

Восьмою виступить Анастасія Малашкевич! Вона вже втретє намагається штурмувати Євробачення, минулого року їй не вистачило кількох балів. Цього разу усе по-новому: вона змінила імідж, схуднула на 15 кілограмів і.....закохалася. Мабуть, вся справа в молитві! "Pray For Love" - саме так називається пісня Насті!

Ще один впевнений виступ! Скільки це буде продовжуватись? Ті, хто стверджував, що білоруський відбір у цьому році, - лайно, замовкніть навіки!!!

Під номером 9 на сцені з'являється 19-річний Кирило Єрмаков. Він тричі брав участь у відборах на Дитяче Євробачення, але так і не зміг перемогти! Але зараз все по-іншому. Він впевнений, що зможи підкорити сцену вже дорослого конкурсу. Його також називають молодшим братом Тео. На відборі він виконає пісню "Running To The Sun", яку він написав у співавторстві з Леонідом Ширіним та Наталією Тамбовцевою.

Молодий хлопець, який вперше на сцені відбору на доросле Євробачення, почувається дуже впевнено, чудовий спів і перформенс. МО-ЛО-ДЕЦЬ!!!

І замикає конкурсну програму гурт "NAPOLI"! Але цього року на сцену вийде не тріо, але лише одна-єдина солістка - Ольга Шиманська. Вона вирішила, що зможе відстояти честь гурту самотужки. Конкурсну пісню "My Universe" для неї написали Леонід Ширін та Наталія Тамбовцева.

Виступ Ольги на висоті, але здається, що чогось не вистачає. Та й аранжування пісні схоже на аранжування "Gravity" Злати Огнєвіч. Навіть не знаю....

І знову ми виходимо на коротеньку перерву. Будьте з нами!

Ми повертаємося на фінал національного відбору Білорусі на Євробачення! Зараз ведучі розповідають про спонсорів шоу.

А тим часом, за версією офіційної групи Альфа-банку в ВК, кращою піснею відбору стала композиція "Гэта зямля" гурту NAVI!

10...9....8...7..6...5...4...3...2...1.....

Лінії для голосування відкрито! Вони будуть відкритими 30 хвилин!

А зараз стартує традиційний нудний півторагодинний інтервал-акт!

Першою на арені з'являється Альона Ланская зі своєю новою піснею "Vendetta"!

Спасибі, Альона! Наступний - Саша Немо!

Дякую, Саша! На сцені Гюнеш Абасова!

А зараз на сцені Kattie!

І знову реклама...

Результати голосування телеглядачів:

12 - Олександр Іванов

10 - Наполі

8 - Кирило Єрмаков

7 - гурт НАВІ

6 - Олексій Гросс

5 - Анастасія Малашкевич

4 - гурт The EM

3 - Валерія Садовська

2 - гурт "Радиоволна"

1 - Саша Захарик

Переможцем національного відбору Білорусі на Євробачення 2016 стає Олександр Іванов з піснею "Help You Fly"!!

Шановні друзі, на цьому ми завершуємо нашу онлайн-трансляцію! Сайт eurovisionclubukraine.com дякує вам усім за увагу! Побачимося завтра на прямій трансляції відбору Мальти. Для вас сьогодні працював я, координатор з питань членства та зв’язків з громадськістю OGAE Ukraine, Любомир Сірський. Добраніч!)

Оставить комментарий

Комментарии: 1
  • #1

    Владимир (Суббота, 23 Январь 2016 06:55)

    Для меня неожиданна его победа