Ireland - Final 

Всі , хто не спить , вітаємо вас на ірландському відборі! Ірландія вигравала більше всіх за всю історію ПКЄ!

Тим часом , на сцені "Лате Лате Шоу" медлей самих відомих пісень Євробачення. Більше всього було з Ірландії, а закінчилось, АББОю.

 

Нас переключають грин руму. Ірландці раді бачити Австралію на ПКЄ! Отож, сюрприз ЄМС на ювілейний конкурс ПКЄ!

1965 вперше приймала участь Ірландія та сім раз вигравала! В студії сидять двоє переможців Євробачення Лінда Мартін та Пол Харрінгтон. 

 

Тим часом, ірландці згадують ірландські заявки з 60-тих років . Ну і нагадують , чому Євробачення пройде у Австрії, а саме феєричний та емоціний виступ Кончіти Вурст в Копенгагені. 

Для Лінди Мартін важливо проста пісня та гарний вокал. Приклад такої "стратегії" для неї є виступ Нідерландів в Копенгагені . 

 

Поїхали !

 

Перший номер : Alex Saint - She's so fine- денс-пісня. Жвава пісня відкриває ірландський фінал. Чотири беквокалістки на задньому фоні та одна танцюристка "майорить" перед співаком. Пісня складається з слів "She's so fine" на фоні всьої пісні , які співають беквокалістки та реп від Алекса. Для Лінди Мартін ПКЄ-  не реп -конкурс. Ну і гості дискотують про пісню. Не особливо багато позитивних речей було сказано, тому не думаю, що він зможе перемогти. Моя оцінка : 4 з 10. 

 

Другой номер : Kat Mohan - Anybody got a shoulder - ретро-баллада перших часів участі Ірландії на Євробаченні. Простенька пісня, в супроводі скрипки , що додає національного колоритму . Не особливо чистий вокал. Звичайно, любителі ретро полюблять цю пісню.

 

Тим часом була дуель , хто краще знає Євробачення. 

 

Третій номер: Erika Selin - Break me up  -шведська заявка на ірландському відборі. Шведський колоритм чути в пісні, модерна поп-пісня, підходило би до Євробачення, но не найкраща шведська пісня. Досить позитивно відзиваються жюрі про пісню, думаю, шанс виграти ірландський відбор у Еріки -є! На сцені всього 5 чоловік разом з Ерікою. Двоє беквокалісток, двоє грають на гітарі. Ті самі композитори , які писали пісню  для "Тімотей" на Мелодіфестивален 2010. До речі, сьогодні обіцяли саме "Тімотей" , як гостей відбору. Моя оцінка для виступу- 10 з 10.

 

Четвертий номер : Nikki Kavanagh - Memories - сильна поп-рок-баллада. Це типічная Євровіжн-пісня . Досить емоційно виступила Ніккі, яка вже брала участь на відборі та поступилася Джедвардам в 2011. Вокально було досить багато помилок, як і у Еріки. Жюрі гарно відзиваються про пісню, думаю, шанс її побачити в травні від Ірландії є дуже великий! Моя оцінка 10 з 10!

 

Остання пісня сьогоднішнього фіналу : Molly Sterling - "Playing with Numbers"-сильна поп-баллада! Моллі грає на піаніно та гарний вокал. Проста пісня , яка дуже швидко запам'ятовується ! Думаю , також , може скласти конкуренцію Ніккі та Еріці. Моя оцінка 9 з 10.


Тим часом голосує Ірландія


Ірландці згадують про своїх представників на ПКЄ з 1965.


Весь зал співає "Hold me Now" от Джонни Логана.


Гості говорять , що вони вважають, що перемогу має отримати Моллі! 

Проголосували жюрі:

1 місце Kat Mohan - Anybody got a shoulder 


І переможцем з 104 пунктами стає Molly Sterling - "Playing with Numbers"!!!!!

Вітаємо Моллі з перемогою і побачимо її у Відні !


Дякуємо Вам за увагу і до завтра!