Latvia - Supernova - Final

Доброго вечора усім єврофанам! Сайт представляє вам трансляцію фіналу національного відбору Латвії на Євробачення “Supernova 2015”! Цього року латвійський мовник вирішив відійти від звичного формату “Eirodziesma” та придумав новий! Національний відбір тепер складатиметься з етапу прослуховування, двох битв, півфіналу та фіналу. Сьогодні телеглядачі вирішуватимуть, які дві пісні пройдуть до суперфіналу та хто поїде до Відня. Хоча, журі може передати пісню, що вибула, іншому учаснику, якщо вони вважають її гідною. У цьому випадку пісню, яку виконував артист від початку відбору, буде замінено іншою.

Ведучі фіналу – Кетія Шенберга та Томс Гревиньш.

Під першим номером виступить Аміната Савадого. Вона народилася у Ризі. Мати – латвійка, батько – з Буркіни-Фасо. Була учасницею таких шоу, як “Krodziņā pie Paula”, “Muzikālā banka” та «Битва Хорів». Минулого року дебютувала на відборі на Євробачення із піснею "I Can Breathe", з якою дошла до фіналу та посіла п’яту сходинку. Згодом вона стала переможницею шоу «Jaunā talantu fabrika». А зараз вона виступить із композицією "Love Injected". 

Другою на сцену вийде співачка MNTHA. Справжнє її ім’я – Марія Міцкевіча. Деякі оглядачі називають її латвійською Жанною Агузаровою через стиль її пісень. Про неї відомо досить мало. Судячи з її профілю у Soundcloud, основу її пісень складають кавери. Сьогодні вона виконає композицію “Nefelibata”.

Третім на сцені з’являється колективElektroFolk”. Їхні композиції – це суміш древнього латиського фольклору з прогресивним рок-н-ролом та сучасною етнікою. Кожне шоу групи є незабутнім. Їхній альбомEKTROноміновано на національну премію «Запис року». Зараз вони виконають для нас пісню “Sundance”.

Ну а закриє конкурсну програму основний фаворит відбору - Маркус Ріва. Латиський співак, композитор та продюсер. Тричі його було визнано найсильнішим латиським співаком, а журнал L'Officiel визнав його найсильнішим чоловіком Латвії. Знімався для таких популярних журналів, як "Playboy", "Cosmopolitan", "G-Star" та "Riga Fashion Week". Тричі був номінований на “OETV Video Award”. Випустив два альбоми та декілька синглів, які стали популярними не тільки у Латвії, але й за її межами. Пісні "How it feels to be a man" та "We dance for reason" посіли першу сходинку в чарті ITunes. Зараз працює над третім студійним альбомом. Також уже 3 роки він працює діджеєм та виступав у найбільших нічних клубах Дубаї, Цюриха, Нью-Йорка та Лондона. Прийняв також участь у інтернаціональному проекті «Хочу до Меладзе», де став фіналістом та здобув популярність на пострадянському просторі. На сцені “Supernova” він виконає пісню “Take Me Down”.

Латвія голосує! Проголосувати може кожен з допомогою своїх акаунтів в соц. мережах . Проголосувати можна на http://supernova.lsm.lv/balsojums/

А поки йде голосування, на сцені група "Bet Bet"

А зараз для вас співає Донс!

Третій гість - група Brainstorm!

А зараз на сцені наші ведучі та....БОБЕР!!

Представницею Латвії на Євробаченні 2015 у Відні стає......АМІНАТА!!!!

Шановні читачі! На цій ноті ми завершуємо наш трансляцію. Ми дякуємо вам за увагу. Добраніч!