Iceland Фінал

Привіт всім! Розпочався ісландський фінал. Представники Ісландії на ПКЄ-2014 співають свою пісню та виходять учасники сьогоднішнього фіналу!

Традиційно діляться учасники минулих років своїми враженнями про конкурс пісні Євробачення, реліз кліпу , виступ на ПКЄ , прес-конференції та повністю , як змінюється життя на ПКЄ.

Готується до виступу перший номер : Cadem – Fyrir alla!Цікава відкритка з магазину , де тріо вибирають продукти!

Ісландський "Альказар" виконкує свою англомовну пісню "Fly". Працюють з публікою . Номер з Півфіналу не помінявся. Чимось шведскьим видно, як рухи , так і чути в пісні шведські ноти. Моя оцінка : 10 з 10.

 

На сцену готується другий номер , SUNDAY - "Feathers" .

Співають вперше свою англомовну версію. Як на мене , саме ця пісня , просто класно звучала на ісландській з жосткими "Р", а так, гарна мелодія но той шарм з Півфіналу пропав. Мають шанс на перемогу. До речі, тріо , англомовна набагато краще пасує .

Чимось мені нагадує ця пісня Маргарет Бергер. Гарно заспівала. Прекрасний вокал, но саме текст пісні їх підвів. Моя оцінка 8 з 10

 

На сцену готується третий номер, показать відкритку з гуртом Björn og félagar - "Piltur og stúlka" !Це до речі , єдиний гурт на сьогоднішній фінал , який складається аж з 5 чоловік, проте, вони співатимуть на ісландській мові. 

Коли я слухаю цю пісню , у мене перед очима Ісландія у всій її красі, досить нагадує фольк музику Ісландії. Самий стиль класичний одяг , з Євробачення , чимось нагадує на білоруський гурт 3 плюс 2 на ПКЄ-2010.  Саме гурти люблять проходити у фінал та перемагати, тому , вона також мають шанс на перемогу сьогодні . Проте , пісня не та пісня для Євробачення, навіть , якщо вони виграють , будуть проблеми з фіналом. Пісня проста, класична та фольк. Оцінка 8 за 10

 

Четвертий номер : María Ólafsdóttir - "Unbroken" . Після реклами повертаємось далі . Відкритка Марії на кухні і вона готує .Також виконує пісню на англ. мові. Гарна ісландська поп-баллада у якої розкриття прямо на першому приспіві.Гарно та емоційно заспівала! Мені сподобалось! Оцінка 9 з 10.

 

На черзі номер 5 та lín Sif Halldórsdóttir - "Dance slow", відкритка перед виступом показує , що виконавця любить танцювати, особливо балет. Стоїть прямо перед телеглядачами та грає на гітарі і співає . Дуже лагідний голос і мила пісня ! Гарний виступ! Оцінка 7 з 10!

 

До виступу готується передостанній номер : Friðrik Dór - "Once Again"! Гарно заспівав. Пісня скандинавська . Моя оцінка 6 з 10.

 

Останній номер 7 на сьогоднішній фінал лікар  Haukur Heiðar Hauksson -  з піснею "Milljón augnablik" . Саме відкритку знімали в лікарні , де Гаукур лікар . Він був вибраний , як вайлдкрад .Вайлдкард получив від жюрі. Є в пісні щось скандинавське . Можливо фольк . Но , як вайлдакард , у нього не так багато шансів. Моя оцінка 7 з 10 !


І це був останній номер на сьогоднішній ісландський фінал! Тепер голосуватиме Ісландія і вже скоро ми дізнаємось , хто представить Ісландію на ПКЄ-2015!

 

 Тим часом нагадують фіналістів та публіка голосує . 

Згадують переможців та самих ярких виступів ПКЄ за всю його 60 -річну Історію!

Співають ісландські представники різних років : 2000, 2011, 2007 , 1992 .


ГОЛОСУВАННЯ ЗАКРИТО!


Далі проходять  (Суперфінал): 

Пісня номер 1 : Friðrik Dór - "Once Again"

 Песня номер 2 :  María Ólafsdóttir - "Unbroken"

Суперфіналісти ще раз співають та публіка голосує.

Тим часом згадують вже представників ПКЄ-2015!


Переможець : María Ólafsdóttir - "Unbroken"!!!!!!!!!! Вітаємо Марію! Дійсно , прекрасна пісня із скандинавськими мотивами!!! 


Дякую вам! До нових зустрічей!