Мелодіфестивален 2015

Доброго вечора всім єврофанам! Вітаємо вас у Гетеборзі на 1 півфіналі Мелодіфестивалену!!!! Ведучі - Робін Паульссон та Санна Нільсен!!!


Відкривається півфінал жартівливою піснею на мотив "Undo", з якою Санна представила Швецію минулого року у Копенгагені!


На сцені з'являється перша учасниця - Моллі Петерссон Хаммар!!!

Виконання на дуже високому рівні! Поводиться на сцені дуже впевнено! Плаття дуже гармоніює з світловими ефектами! У цілому, це заслуговує на прохід до фіналу!!!


А зараз спеціальний репортаж від кореспондента Філіппи Барк! Вона опитує звичайних жителів Гетеборга про їхню готовність та відношення до півфіналу Мелодіфестивалену, який пройде у їхньому місті!


А на сцену виходить наступний учасник - Даніель Гільденльов! Лірична композиція, виконавець співає босоніж у звичайних футболці та штанях, сидячи на невеличкому подіумі. Але, на жаль, він може не пройти далі, хоча..


А зараз на сцені перший дует - Еліза Рюд та Рікард Зодерберг. Композиція середньотемпова, з вставками в стилі електро, виконання на найвищому рівні, світлий образ Елізи та готичний образ Рікарда дуже гармоніюють, світлові ефекти вражають. Вони заслуговують на Фінал!


А зараз на сцені тріо "Dolly Style". Яскраві костюми, непогана хореографія, простенька пісня, але водночас вона легко запам'ятовується. Вони мають шанс пройти до Андри, але можуть і вилетіти.


І знову дует - цього разу це Беран Мірі та Віктор Кроне. Вони виступають із реп-композицією шведською мовою. Пісня доволі непогана, але номер не дуже вражає. Костюми підходять під жанр самої композиції. Тут теж позиція неоднозначна.


А зараз на сцені ветеран конкурсу - Йессіка Андершон! Вона знову виконує ліричну композицію. Весь номер виконано в "золотому" стилі - золоте плаття, золоті колони, світло золотого кольору. Пісня, як на мене, підходить під опис "шлягеру". Тут також неоднозначне відношення на рахунок місця, яке вона може посісти.


А зараз на сцені останній номер - Ерік Сааде! Людина, яка вже представляла Швецію на Євробаченні 2011 у Дюссельдорфі і приніс "бронзу". І він виконує запальну пісню. Запальний номер, запальна хореографія, гарні спецефекти. В цілому заслуговує на прохід до фіналу, але його можуть потиснути і до Андри.


3, 2, 1... Швеція, голосування розпочато! Всім конкурсантам удачі!!


А поки йде голосування, ведучі нам знову заспівають!!!


А в грінрумі наша стара знайома - Філіппа!!! Зараз вона візьме невеличке інтерв'ю в учасників!


Sverje, vi har ett resultat!


Отже, першою до наступного кола проходить пісня номер....4! Тріо "Dolly Style" 

Другими проходять Беран та Віктор

Третім - дует Елізи та Рікарда

Четвертим - Ерік Сааде

П'ятою та останньою до наступного кола проходить.....ЙЕССІКА АНДЕШОН!!!!


Зараз нас очікує повторне голосування глядачів.


А в перерві знову скетч-ретроспектива за участю ведучих та директора "Мелодіфестивалену" Крістера Бйоркмана.


І знову грінгрум, і знову Філіппа, і знову інтерв'ю...


І знову ми маємо результат!

Отже, першим фіналістом стає.......... Ерік Сааде! Просимо на сцену!


Першими учасниками етапу "Другий Шанс" стає тріо "Dolly Style"

Другими - Беран та Віктор

А другим учасником фіналу стає....... ЙЕССІКА АНДЕЕРШОООННННН!!!!!

Йессіка, сцена ваша!!!!


Шановні читачі сайту eurovisionclubukraine.com! Дякуємо вам за увагу! Тих, хто вболівав за Еріка та Йессіку, вітаю з проходом їхніх фаворитів до фіналу!! Побачимося у Мальме на трансляції другого півфіналу Мелодіфестивалену! Зустрінемося через тиждень! Добраніч!Доброго вечора, Швеція. Доброго вечора, Європа. Доброго вечора, Україно. Сайт eurovisionclubukraine.com презентує для вас трансляцію 2 півфіналу шведського національного відбору – Мелодіфестивален. Цього разу півфінальні баталії пройдуть в Мальме на сцені «Мальме Арена». Ведучими будуть Робін Паульссон та Санна Нільсен.


Першим на сцену виходить Лінус Свеннінг. Він виступатиме уже вдруге. Минулого року він дебютував на МФ з піснею "Bröder" та посів 5 сходинку. Сьогодні він виступить із копозицією "Forever Starts Today"!


Під 2 номером виступить Емелі Іревальд! Вона відома як учасниця шоу “True Talent” у 2011 році. Зараз вона виконає пісню шведською мовою "Där och då med dig".


Третім виступає дует Самір & Віктор. На шведській сцені вони дебютували недавно. Минулого року вони випустили свій перший сингл "Success". Сьогодні вони виконають пісню "Groupie"


Під 4 номером на сцену виходить популярна рок-група Neverstore. Вони виконають пісню "If I Was God For One Day"!


П'ятими виступлять Марі Бергман та Санне Саломонсен. Санне вже брала участь у МФ 2005 та посіла 7 місце у фіналі. Сьогодні вони заспівають пісню "Nonetheless"


Під номером 6 виступить ветеран Мелодіфестивалену - Магнус Карлссон. Його найвищими результатами були 2-і місця у 2000 та 2001. Сьогодні він виконає пісню "Möt mig i Gamla stan"


А закриє програму півфіналу Марієтт. Вона відома як учасниця шведського Ідола у 2009 році та учасниця туру Ейс Уайльдер у 2014. Вона сьогодні виконає пісню "Don’t Stop Believing".


А зараз настав час голосування!


А поки йде голосування, наша стара знайома Філіппа Барк візьме інтерв'ю у наших учасників.


Sverje, vi har ett resultat! Зараз ми дізнаємось ТОП-5 тих, хто пройшов до наступного кола!

Першою до наступного кола проходить.......Марієтт

Другими учасниками стають Самір та Віктор

Третім стає Магнус Карлссон!

Четвертими стають Neverstore

І, нарешті, п'ятим стає......Лінус Свеннінг!

Зараз настав час повторного голосування за учасників наступного кола і зовсім скоро ми дізнаємося імена фіналістів та учасників етапу "Другий Шанс".


А тим часом наші ведучі знову заспівають!!!


А зараз пряме включення з грінруму із Філіппою!


Отже, результати відомі!

Першим фіналістом стає...Марієтт!!! Просимо на сцену!

Першим учасником "Другого Шансу" стає...

Другі - 

І другим фіналістом стаєєє...... Магнус Карлссон! Вітаємо! Сцена ваша!


Шановні читачі сайту eurovisionclubukraine.com! Дякуємо вам за увагу! Тих, хто вболівав за Марієтт та Магнуса, вітаю з проходом їхніх фаворитів до фіналу!! Побачимося у Естерсунді на трансляції третього півфіналу Мелодіфестивалену! Зустрінемося через тиждень! Добраніч!Доброго вечоравсім єврофанам. Сайт eurovisionclubukraine.com презентує для вас трансляцію 3 півфіналу шведського національного відбору – Мелодіфестивален. Цього разу півфінальні баталії пройдуть в Естерсунді на сцені «Östersund Arena». Ведучими будуть Робін Паульссон та Санна Нільсен.


А ось і вони з черговою жартівливою композицією, які виконуються у кожному півфіналі ними ж.


Відкриває конкурсну програму Еллен Бенедіктсон. Вперше вона привернула увагу у 2013 році, коли вона виступила дублером під час репетицій Євробачення-2013 у Мальме, де виконувала пісню Францію "L'enfer et moi". Минулого року вона дебютувала на Мелодіфестивалені із піснею "Songbird", посіла другу сходинку у півфіналі та пройшла до фіналу, де стала сьомою. А сьогодні вона на сцені «Östersund Arena» із піснею "Insomnia". Чи вдасться їй повторити чи навіть перевершити свій результат? Зараз дізнаємось. Номер 1, Еллен Бенедіктсон.


Під номером 2 виступить новачок - Калле Юханссон. Його послужний список дуже малий. Воно й не дивно, адже йому лише 17. Минулого року він переміг на «Svensktoppen Nästa» - щорічному конкурсі Шведського радіо – та отримав путівку на Мелодіфестивален. Сьогодні він виступить із піснею "För din skull". Побажаємо йому успіху. Номер 2, Калле Юханссон.


Традиційними стали скетчі за участю ведучих цьогорічного Мелодіфестивалену. Ось один з них. 


Третім на сцені з’являється 28-річний Андреас Вайзе. Син одного з найвідоміших телеведучих Швеції Арне Вайзе, був учасником шведського «Ідола» у 2011 році, де посів п’яту сходинку, а через рік на шоу «Let's Dance 2011» він став восьмим. У 2012 році він випустив свій перший сингл – кавер на пісню "Another Saturday Night" американського співака Сема Кука. У серпні того ж року він випустив дебютний альбом «Andreas Weise». Зараз він виконає для нас композицію "Bring Out the Fire". Номер 3, Андреас Вайзе.


Під номером 4 на сцену виходить ветеран Мелодіфестивалену – Андреас Йунсон. Він був учасником конкурсу 5 разів. Найуспішнішим для нього був Мелодіфестивален у 2007 році, коли він посів другу сходинку, програвши тодішнім переможцям – глем-рок групі The Ark. Він став всесвітньо відомим у 1999 році завдяки пісні "Glorious". За своє життя він випустив вісім альбомів, які мали успіх у Швеції. Отже, номер 4, Андреас Йунсон, "Living to Die".


П’ятою на сцені з’являється Іса Тенгблад. В ранньому дитинстві она була учасницею шведського телешоу «Småstjärnorna», де вона пародіювала відому шведську співачку Йіль Йунсон. У 2012 році вона випустила свій дебютний сингл "Bomb". У тому ж році виступає на знаменитому літньому телешоу «Sommarkrysset». Минулого року вона випустила свій другий сингл "What We Are". А сьогодні вона дебютує на сцені Мелодіфестивалену з піснею "Don't Stop". Номер 5, Іса.


Під номером 6 виступає Крістін Ампаро. Закінила Королівську Вищу музичну школу у Стокгольмі. Є учасницею та лідером групи "Kristin Amparo Band". У 2012 році вона виступила у першому сезоні шведського «Х-Фактору», але зупинилася за крок до прямих ефірів. Виступила на шоу «Allsång på Skansen» у 2014 році. Зараз вона виконає пісню "I See You". Номер 6, Крістін Ампаро.


І ще один скетч від ведучих.


Ну а закриє конкурсну програму ще один мелодебютант – Йун Хенрік Ф’яльгрен. Народився він у місті Калі, що в Колумбії. У ранньому віці він жив у індіанському селищі, але скоро його відправили до сиротинця, де його взяла до себе сім’я шведських саамів. Він почав співати традиційні саамські пісні у віці 14 років. Він став відомим, виступивши перед королем та королевою Швеції, коли вони відвідували церкву Funäsdalens. У 16 він випустив свій дебютний альбом «Onne vielle». Минулого року він став учасником шоу «Швеція має талант» зі своїми інтерпретаціями традиційних саамських пісень, у якому ж і переміг. У травні того ж року він випустив свій другий альбом «Goeksegh». 31 травня він виступив на фестивалі саамської культури «Saepmie Welcomes Festival». Сьогодні він виконає пісню "Jag är fri (Manne Liem Frije)". Номер 7, Йун Хенрік Ф’яльгрен.


А в грінрумі наша стара знайома - Філіппа!!! Зараз вона візьме невеличке інтерв'ю в учасників!


Sverje, vi har ett resultat!


Зараз ми дізнаємось, хто пройшов до другого кола.

Першою стає Крістін Ампаро.

Другою стає Іса.

Третьою стає Еллен Бенедіктсон.

Четвертим стає Йун Хенрік Ф'яльгрен.

П'ятим стає Андреас Вайзе.


Зараз нас очікує повторне голосування глядачів.


А зараз черговий спеціальний номер!


А зараз чергове пряме включення з грінруму!


Sverje, vi har ett resultat!


Першим фіналістом стає Йун Хенрік Ф'яльгрен!!!!


Першим учасником "Другого Шансу" стає Андреас Вайзе

Другим учасником "Другого Шансу" стає Крістін Ампаро.


Другим фіналістом стає Іса!!


Ще раз вітаю Ісу та Йуна з проходом до фіналу!! Шановні читачі сайту eurovisionclubukraine.com! Дякуємо вам за увагу! Побачимося у Еребру на трансляції четвертого півфіналу Мелодіфестивалену! Зустрінемося через тиждень! Добраніч!Доброго вечора всім єврофанам. Сайт eurovisionclubukraine.com презентує для вас трансляцію шведського національного відбору – Мелодіфестивален. Сьогодні у нас "Другий Шанс", який пройде у Хельсінгборзі. Ведучими будуть Робін Паульссон та Санна Нільсен.


Отже, розпочинаємо першу дуель - Андреас Вайзе проти Лінуса Свеннінга!

Першим на сцені з’являється 28-річний Андреас Вайзе. Син одного з найвідоміших телеведучих Швеції Арне Вайзе, був учасником шведського «Ідола» у 2011 році, де посів п’яту сходинку, а через рік на шоу «Let's Dance 2011» він став восьмим. У 2012 році він випустив свій перший сингл – кавер на пісню "Another Saturday Night" американського співака Сема Кука. У серпні того ж року він випустив дебютний альбом «Andreas Weise». Зараз він виконає для нас композицію "Bring Out the Fire". Номер 3, Андреас Вайзе.


Другим виступить Лінус Свеннінг. Минулого року він дебютував на Мелодіфестивалені. Він взяв участь у 1 півфіналі в Мальме, посів 4-у сходинку та пройшов до етапу «Другий Шанс». На цьому етапі йому довелось зіткнутись у протистоянні із Мартіном Стенмарком, з якого він вийшов переможцем та прошов до фіналу, де став п’ятим. Сьогодні він знову виступить на етапі «Другого Шансу» із композицією “Forever Starts Today”.


А зараз невеличкий скетч від ведучих!


Переходимо до другої дуелі - Хассе Андерсон проти Крістін Ампаро!

Першим виступить Хассе Андерссон. Вперше він з’явився на сцені у 8-річному віці, а в 15 він уже виступав з концертами. У 1970 році він організував зі своїми друзями групу «Kvinnaböske Band», з якою виступає й досі. Через десять років він випускає свою дебютну платівку «Du ska inte kasta sten». Його другий альбом «Skomagare Anton» зробив його відомим на всю Швецію. Його стиль у ті часи один з критиків визначив як «Сконтрі», оскільки Хассе співав на сконському діалекті шведської мови. У 1982 році пісня «Änglahund» стала національним хітом. Серед інших відомих пісень слід відзначити «Höstens sista blomma», «Marknadsvarité», «En rynkig gammal fru» та «Dans på Vejby ängar». Згодом він випустив ще 6 платівок. З 1986 по 1989 роки він вів телепередачу «Хассе та його друзі». У 1989 році він зіграв одну з ролей у мюзиклі "Schooldays", що йшов у Новому Театрі Мальме. Разом зі своєю дружиною Монікою Форсберг він зіграв роль у мюзиклі «Svingelskogen». У 2007 році він випустив ювілейний альбом «25 år i änglahundens spår». Також він озвучив роль Джеппе у шведському дубляжі фільму «101 далматинець». Зараз він виступить із піснею "Guld och gröna skogar"!


Другою виступає Крістін Ампаро. Закінила Королівську Вищу музичну школу у Стокгольмі. Є учасницею та лідером групи "Kristin Amparo Band". У 2012 році вона виступила у першому сезоні шведського «Х-Фактору», але зупинилася за крок до прямих ефірів. Виступила на шоу «Allsång på Skansen» у 2014 році. Зараз вона виконає пісню "I See You". 


А зараз на сцені неповторна Лорін із новою піснею "Paper Light"! Її партнерами на сцені будуть хлопці з української групи "KAZAKY"!


Отже, результати перших дуелей готові.

У першій дуелі перемагаєта отримує путівку до фіналу Лінус Свеннінг!

У другій дуелі перемагаєта отримує путівку до фіналу Хассе Андерссон!


А зараз третя дуель - Dolly Style проти Dinah Nah!

Зараз на сцену вийде шведська поп-група Dolly Style. Вона була створена в 2014 році Еммою Норс та Палле Хаммарлунд. Він складається із трьох дівчат 1996 року народження, які іменують себе Моллі, Поллі та Холлі, які живуть у ляльковому будиночку в Доллівіллі. Вони виконають пісню “Hello Hi”


Другою виступить Діна На. Її справжнє ім’я – Малін Зундстрьом. Народилася та виросла вона у передмісті Стокгольма Сатра. У 18 років стала учасницею гурту Caramell, в якому співала до 2002 року. У 2012 році розпочала сольну кар’єру, випустивши дебютний сингл «I Am». 


А зараз для вас на сцені Філіппа Барк із піснею "Don't Compete"!


Першими виступають Бехран та Віктор. Бехран дебютував на Мелодіфестивалені у 2013 році із піснею "Jalla Dansa Sawa", з якою він пройшов до «Другого Шансу» та вибув у першій дуелі, поступившись Антону Евальду. А для Віктора Мелодіфестивален є своєрідним стартом кар’єри. До дуету сьогодні приєднається оперна діва Малена Ернман – переможниця МФ-2009!


А другими заспівають Самір та Віктор. Минулого року вони дебютували із сингломSuccess, який посів третю сходинку у шведському хіт-параді. А сьогодні вони виступають тут, у Гельсінгборзі із піснею "Groupie"!


А зараз на сцені Санна Нільсен та Моніка Сеттерлунд!


Отже, результати дуелей г отові.

У першій дуелі перемагаєта отримує путівку до фіналу Діна На!

У другій дуелі перемагаєта отримує путівку до фіналу Самір та Віктор!


Шановні читачі сайту eurovisionclubukraine.com! Дякуємо вам за увагу! Побачимося на фіналі у Стокгольмі наступної суботи! Добраніч!Доброго вечора! Наш сайт представляє вам прияму трансляцію зі Стокгольму, де відбувається фінал пісенного конкурсу "Мелодіфестивален 2015" - національного відбору Швеції на пісенний конкурс Євробачення 2015, що пройде у Відні!!! Відкриває фінал переможниця минулорічного Євробачення Кончіта Вурст та ведучі вечора - Робін Паульссон та Санна Нільсен!

Першими на сцені з'являються Самір та Віктор!!!

Наступного учасника оголосять Робін та Філіппа Барк!

Другим на сцені виступить гурт JTR!

Під номером 3 виступає Діна На!!

Четвертим на сцені з'являється Йун Хенрік Ф'єльгренн!!!

Під номером 5 виступає Йессіка Андершон!

Шостим на сцену виходить Монс Зельмерльов!

Під номером 7 виступає Лінус Свеннінг!

Восьмою на сцені з'являється Іса!

А зараз пряме включення з грінруму із Філіппою Барк!

Дев'ятим на сцену виходить Магнус Карлссон!

Під номером 10 виступає Ерік Сааде!

Одинадцятою на сцену виходить Марієтт!

І закриває конкурсну програму Хассе Андерссон!!

І знову грінрум, і знову Філіппа! :-)

А поки йде голосування, для вас виступить норвезький дует Ylvis!

Розпочинаємо голосування журі! Першою голосує Естонія!

8 балів - Марієтт

10 балів - Іса

12 балів - Монс!

Другою голосує Мальта!

8 балів - Самір і Віктор

10 балів - Діна На

12 балів - Монс!

Третьою голосує Вірменія!

8 балів - Йун

10 балів - Ерік

12 балів - Монс!

Четвертою голосує Франція!

8 балів - Йун

10 балів - Марієтт

12 балів - Монс!

П'ятим голосує Ізраїль!

8 балів - Хассе

10 балів - Ерік

12 балів - Марієтт!

Шостою голосує Словенія!

8 балів - Іса

10 балів - Марієтт

12 балів - Монс!

Сьомим голосує Кіпр!

8 балів - Магнус

10 балів - Марієтт

12 балів - Монс!

Восьмим голосує Бельгія!

8 балів- JTR

10 балів - Самір та Віктор

12 балів - Монс!

Дев'ятою голосує Великобританія!

8 балів - Монс

10 балів - Іса

12 балів - Йун

Десятими голосують Нідерланди!

8 балів - Йун

10 балів - Ерік

12 балів - Монс!

Одинадцятою голосує Австрія!

8 балів - Йун

10 балів - Лінус

12 балів - Монс!

За результатами голосування ТОП-3 виглядає так:

1. Монс - 122 бали

2. Марієтт - 74 бали

3. Йун - 51 бал!

До кінця голосування залишилась 1 хвилина!

А зараз виступить гурт "Dirty Loops"!

Голосування завершено!

А зараз музичний номер від ведучих!

А зараз прошу вас затамувати подих!

Sverje, vi har ett resultat!!!!

4 бали отримує гурт JTR!

8 балів отримує Йессіка Андершон!

8 балів отримує Діна На!

18 балів отримує Лінус Свеннінг!

18 балів отримує Магнус Карлссон!

18 балів отримує Іса!

20 балів отримують Самір та Віктор!

28 балів отримує Марієтт!

29 балів отримує Ерік Сааде!

68 балів отримує Хассе Андерссон!

88 балів отримує Йун Хенрік Ф'єльгренн!

122 бали отримує і переможцем стає МОНС ЗЕЛЬМЕРЛЬОВ!!!

Вітаю Монса з довгоочікуваною перемогою з третьої спроби! На цьому ми завершуємо нашу пряму трансляцію! А трансляцією норвезького відбору ми завершимо сезон відборів взагалі! Усім дякую за увагу і добраніч!