ПОДІЇ

Будь одним із нас


#Анонс #meeting #fan #club #OGAE #Ukraine #Lviv

 

УВАГА!!!  Львів'яни і не тільки! 

31 січня, о 17:00 год. в одному з найкрасивіших міст Європи - Львові, відбудеться чергова зустріч фан-клубу Євробачення. 

На вас чекає хороша компанія, цікаві розмови і запашна кава:) 

Чекаємо всіх бажаючих!


#meeting #fan #club #OGAE #Ukraine #Kyiv 

24 січня відбулася перша зустріч єврофанів України в новому 2016 році і пройшла вона

у столиці - м. Києві.

 

Зустріч була дійсно єврофанівською: дісталися на "Ég á líf" до піццерії, де ми вирішили заховатися від столичного морозу і замовили піццу з "Samo Shampioni" та гарячий "Suus", щоб відігрітися ( а по завершенні зустрічі один з єврофанів спробував себе в ролі учасника виступу "Tick-Tock")

 

Обговорювали відбори на Євробачення, які уже прошли: Албанію, Бельгію, Білорусь, Мальту та Ірландію (артиста). 

 

З очікуванням оголошення півфіналістів українського національного відбору на Євробачення-2016 учасники зустрічі склали перелік найочікуваніших артистів: НеАнгели, Артур Колдомасов, Злата Огнєвіч, Анастасія Петрик, Анастасія Приходько, Тоня Матвієнко. 

 

На зустрічі підтвердилася негативна оцінка вибору ведучих національного відбору, а точніше відсутність легенди, яка стала "традицією" українського Євробачення - Тимура Мірошниченка. Все ще сподіваємося, що як мінімум коментатором конкурсу Євробачення-2016 ми почуємо саме Тимура.

 

24.01.2016.

м. Київ

Перший віце-президент OGAE Ukraine

Валентин Панченко

Під час зустрічі ми познайомилися з один із нових редакторів  соц.мереж нашого фан-клубу Веронікою Бовсуновською. Також, в колі клубу поговорили про можливі майбутні заходи в рамках діяльності нашої спільноти. Окрім цього, присутні єврофани отримали подарунки, якими забезпечив нас Президент OGAE Ukraine Павло Гросул: листівки від учасників Євробачення Elaiza (Німеччина, 2014) та Aarzemnieki (Латвія, 2014), дисками від The Makemakes (Австрія, 2015), жетонами з Євробачення-2011 в Дюссельдорфі (Німеччина) та листівками з автографами української переможиці Євробачення-2004 - Руслани.  #Анонс #meeting #fan #club #OGAE #Ukraine #Kyiv

 

Запрошуємо на ПЕРШУ у НОВОМУ РОЦІ зустріч учасників клубу OGAE Ukraine,

яка відбудеться 24 січня у Києві!!!

 

Орієнтовний час початку зустрічі: 12:00.

Місце збору: м. Київ, Троїцька площа (ст.м. Олімпійська).

 

 

Ми чекаємо Вас на зустрічі,

а на Вас чекають сюрпризи!!!


Фінал Євробачення у компанії єврофанів України.

Відбулася чудова зустріч у самому центрі Києва. Ми зробили пішу прогулянку по Києву. Придбали прапорці країн-фаворитів. Співали улюблені пісні за всі роки Євробачення. Чудово провели час.


Це була безсонна ніч, але з чудовими враженнями.  Дивлячись фінал конкурсу ми вболівали за кожного учасника. Під час виступів навіть фотографувалися зі своїми фаворитами на фоні телевізора, але про це трохи пізніше. Багато хто сподобався. Саме у цій статті хочемо відзначити самих яскравих на думку учасників зустрічі. Простіше сказати, то зараз ми роздамо призи глядацьких симпатій від українських єврофанів.

В першу чергу хотілось би відзначити тих, чиї виступи нам здалися самими професійними. Тут мється на увазі абсолютно все: від пісні та голосу до шоу та з'йомки. У цій номінації відзначимо представників Латвії, Росії та Швеції.  Аманіта, що представляла Латвію вразила всіх своїм голосом, сукнею та піснею. Поліна, від Росії, вразила своєю чуттєвістю та гарною "картинкою". Монс, від Швеції, світловим шоу та простотою. Але у цій номінації відзнаку віддаємо Аманіті. Перемога у номінації "Професійність" відправляється до Латвії, адже під час перегляду виступу всі одноголосно це відзначили.

У номінації "Милість" треба відзначити представників Словенії, Румунії та Литви. Мила сімейна пара зі Словенії багатьом дуже сподобалась своєю радіо-піснею. Представники Румунії - піснею про сімейні зв'яки на відстані. А дует із Литви вразив своїм позитивом, піснею про кохання та поцілунком, який ще довго будуть згадувати. Саме тому переможцем номінації "Милість" треба відзначити Литву. Вітаємо.

Далі номінація "Стиль". Цього фіналу стильних виступів було вдосталь, але на зустрічі чістіше всього про стильність учасників згадувалось під час виступів Грузії, Норвегії та Естонії.  Грузинка Ніна заворожила всіх своєю войовничістю, Морланд та Дебра з Норвегії своєю піснею про монстра та відвертістю. Естонці ж, в свою чергу, також відвертістю та своїм шоу. Можливо це несподівано, але переможцем номінації "Стиль" ми відзначили Норвегію. Дуже гарна пара, зовнішнім виглядом яких  ми захоплювались та підспівували.

У номінації "Глядацькі симпатії" точного переможця назвати тяжко, адже їх аж три!!! Вище у статті було написано про виступи, під час яких учасники зустрічі ставали в чергу перед телевізором, щоб сфотографуватись. Ось і наші переможці: Грузія, Швеція та Італія.

Ну і під кінець номінація "Вибух року". Тут у нас два найяскравіших номінанта. Це представники Ізраїлю та Сербії. Під час виступу цих країн наша маленька, але вибухова публіка розривалась на шматки. Дехто підтанцьовував Ізраїльским хлопцям, а дехто на всю горлянку підспівував сербській Бояні. Переможцем стала країна, під час виступу якої вибухнув не тільки зал у Відні, а і учасники нашої зустрічі. Отже, РАПАПАРАПАМ, "Вибух року"-Сербія! Вітаємо чарівну Бояну.

Користуючись можливістю запрошую всіх бажаючих стати членом нашого клубу та відвідати всі наші майбутні зустрічі!
ФІНАЛ ЄВРОБАЧЕННЯ У КОМПАНІЇ ЄВРОФАНІВ | KYIV
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Вже вдруге наш клуб пропонує переглядати фінал конкурсу разом.
Формат перегляду: 
-оренда приміщення (квартира)
-фуршет
-чудовий настрій
Зустріч відбуватиметься в Києві. Зустрічаємось в 18.00 біля станції метро "Хрещатик".
______________________________________________
Враховуючи попередні зустрічі ми змушені ввести таке поняття як застава. Сума застави 50 грн. Лише після внесення застави у 50 грн. Ви будете вписані в список учасників зустрічі. Це вимушена міра, адже ми маємо точно знати кількість реальних та потенційних учасників, щоб розрахувати точну суму зустрічі.
Застава буде повернена в день фіналу.
_____________________________________________
Повна сума буде біля 200 грн з кожного. Сума може бути зменшена в залежності від кількості учасників. Сама велика стаття витрат - це оренда приміщення. Отже кількість учасників зустрічі обернено пропорційна ціні.
_____________________________________________
Буде відбуватися пряма фото-трансляція зустрічі у Eurovision Club Ukraine (VK, FB, Twitter, Instagram, eurovisionclubukraine.com) та у групі "Типичный Еврофан".
_____________________________________________
Більш детальна інформація за тел. +380964462226


Анонсуємо зустріч єврофанів у місті Києві!!!!

Що? - Зустріч для усіх, хто хоче поспілкуватися щодо Євробачення, початку сезону євровідборів, про окремі національні відбори, музику, Австрію, Україну і взагалі все, що може поєднувати єврофанів. 

Коли? - У неділю 8 лютого об 13:00.

Де? - Майдан Незалежності, м. Київ.

Орієнтовно ми збираємося піти в некафе БеседниZZа і взяти на годину якусь кімнату ( чи місце в залежності від нашої кількості) і поспілкуватися на тему Євробачення в теплій та дружній атмосфері.

Але якщо, буде бажання і можливість (погода), то можна не в менш привітній атмосфері прогулятися по центру міста і поспілкуватися в процесі.

Запрошуємо всіх бажаючих на зустріч!

Будемо раді кожному!